/Kontener jako punkt gastronomiczny
Kontener jako punkt gastronomiczny

Kontener jako punkt gastronomiczny

W dobie kryzysu, ciężko jest podjąć decyzję o rozpoczęciu nowego biznesu w branży gastronomicznej, ponieważ koszty są zatrważające. Niemniej jednak, jeżeli ktoś chciałby startować z własną restauracją, wcale nie musi borykać się z ogromnymi kosztami wynajmu przestrzeni, lub kupna lokalu.
Bezpieczna alternatywa!

Kontenery morskie, to nie tylko miejsce składowania towarów, są stworzone tak, że można je zaadaptować jako dowolną przestrzeń, w tym lokal gastronomiczny! Brzmi dziwnie? Może się tak wydawać, jednak sprawdzają się w tej roli znakomicie i równie bezproblemowo przechodzą wszystkie kontrole, niezbędne do otwarcia takiego tokalu.

W zależności od tego jaką przestrzeń potrzebujemy, możemy wybrać jeden z poniższych rozmiarów:

  • Standardowy kontener 6 m (20’DC / 20-stopowy)
  • Standardowy kontener 12 m (40’DC / 40-stopowy)
  • Kontener podwyższony 12 m (40’HC / 40-stopowy)

Jest też opcja połączenia kontenerów. Dodatkowo, można zaadaptować przestrzeń przed kontenerem, tworząc przyjemny ogród dla gości.

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Przekonaliśmy Cię? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Dalimaro! Ich kontetenery są w bardzo dobrym stanie, mają zarówno modele na sprzedaż jak i wynajem. Jeżeli ineteresuje Cię kupno lub wynajem kontenerów morskich, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Dalimaro.